MENU
pl en de
O nas

O nas


Poznaj naszą firmę!

Z dumą przedstawiamy naszą firmę – lidera w produkcji opakowań premium, wspierającego znaczące marki na polskim i europejskim rynku. Jako drukarnia specjalizująca się w opakowaniach, od naszego powstania w 2005 roku, nieustannie się rozwijamy, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Przez ponad 18 lat naszej działalności, przekształciliśmy się z małej drukarni offsetowej w lidera kompleksowej produkcji opakowań wysokoprzetworzonych.


Co Oferujemy?

Kompleksowe Rozwiązania w Produkcji Opakowań:


Nasza Ewolucja:

Zaczynaliśmy jako drukarnia akcydensowa. Dzięki determinacji i inwestycjom w nowoczesny park maszynowy przekształciliśmy się w specjalistów od opakowań premium. Dziś, z zaawansowanym sprzętem drukarskim, maszynami złocącymi, sztancującymi i wieloma innymi, jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenia, co czyni nas wiodącą drukarnią opakowań w Polsce. Z pierwotnego zespołu 24 osób, rozrośliśmy się do 120 profesjonalistów, którzy codziennie przekładają swoje doświadczenie i pasję na tworzenie produktów najwyższej jakości.


Nasz Zespół:

Jesteśmy zgranym zespołem ekspertów – od konstruktorów siatek wykrojników, przez operatorów DTP i CTP, technologów, handlowców, aż po wsparcie z zespołu biura obsługi klienta. W produkcji wspierają nas kierownicy produkcji, specjaliści zarządzania barwą, kontroli jakości, planiści, wysoko wykwalifikowani operatorzy maszyn oraz cały zespół produkcji i postprodukcji. Dzięki temu Twój produkt jest zawsze na najwyższym poziomie i dociera dokładnie tam, gdzie sobie zażyczysz.


Nasze certyfikaty:

Przykładamy wielką wagę do standardów i jakości naszych produktów, co potwierdza posiadany przez nas Certyfikat Jakości ISO 9001:2015. Ponadto, dbając o środowisko naturalne, stosujemy w produkcji materiały ekologiczne posiadające certyfikat FSC, a w czerwcu 2024 przystępujemy do certyfikacji  w Systemie Zarządzania Środowiskowego ISO 14001:2015. Z dumą informujemy, że otrzymaliśmy również certyfikat od Grupy Kapitałowej Biosystem za realizację publicznych kampanii edukacyjnych w zakresie ochrony środowiska w 2023 roku.

Zapraszamy do współpracy – razem stwórzmy coś wyjątkowego!Bądź na bieżąco:

facebook-new linkedin youtube-play